Пошта/Фотокопіювання

 

 

В аеропорту «Київ» у Терміналі міжнародних рейсів «А» відкрилося відділення «Нова пошта». У відділенні можна швидко і просто відправити або отримати будь-який вантаж, посилку, лист. У «Нової пошти» широка мережа відділень по всій країні. Пересування відправлення можна контролювати онлайн. Також є можливість вибрати кур'єрську доставку, і не доведеться йти у відділення.

 

 

Послуги фотокопіювання (ксерокопіювання) і факсові послуги надаються в приміщенні камери схову, яка розташована на першому поверсі в правому крилі терміналу А (схема).

 

Фотокопіювання та факс також доступні для відвідувачів бізнес-залу. Він розташований на другому поверсі в зоні відправлення після проходження контролю на авіаційну безпеку. Вхід у бізнес-зал безкоштовний для пасажирів бізнес-класу. Пасажири економічного класу можуть придбати ваучер для відвідування бізнес-залу.

 

 

24 грудня 2014 Внутрішні рейси переводяться на обслуговування до Терміналу «А» 23 грудня 2014 Аеропорт «Київ» презентує «Українське диво» 12 грудня 2014 Огляд світових авіаційних новин 12.12.14

Підписатися на новини

Всі новини
URGA Wizz Air flydubai Transaero