Аеропорт загадка

28 серпня 2013
 
 
Останнім часом чимало йдеться про загадковість аеродрому Юндум, котрий було знайдено на території маленької африканської країни Гамбія. Летовище це є практично увіковічення древніх цивілізацій , у котрих були власні літальні апарати – так звані вімани. В будь якому разі, достеменно не відомо , ким і коли було збудовано Юндум. Ця колишня британська колонія знаходиться на атлантичному узбережжі  тропічної Африки та належить до групи найбільш відсталих в економічному сенсі країн не лише світу в цілому, але й свого зовсім не квітучого континенту. 
 
 
Тепер про головне. В Гамбії е справжній міжнародний аеропорт. До того ж, досить загадковий. Це Юндум – той самий, що так полюбився уфологам та історикам - альтернативникам. Він розташувався в 27-ми кілометрах від Банжула. Довжина його злітно-посадочної смуги, що відповідає найсерйознішим вимогам - 3600 метрів, отже Юндум може приймати літаки будь якої ваги та класу. Самі ж гамбійці цю коштовну смугу не будували. Вони лише уклали асфальт на очищенні від грунту відшліфовані камені плити та зробили розмітку. 
 
 
 
 
Гамбії тоді допомагало НАСА, адже американське космічне відомство було зацікавлене у тому, аби резервне летовище для космічних кораблів багаторазового використання типу Шатл знаходилося на африканському континенті. Американці встановили потрібне радіолокаційне обладнання,  системи керування та навігацію. А в 1996 році було введено в експлуатацію будівлю міжнародного аеропорту, побудованого за спільним англо-гамбійським проектом. Якщо уважно подивитися на супутникові знімки, можна побачити, що з обох боків вони викладені плитами незвичного піщаного кольору. Так звідки ж взялася ця смуга?  Хто каже що це творіння древніх інопланетних цивілізацій. Звідси злітали древньо- індійські або атлантські  літальні апарати – вімани. Дехто висуває гіпотезу, що летовище було зведено німцями під час другої світової війни. Називають навіть точні дати – 1944 рік. Ніби тоді, німці вивозили з Африки уранові поклади. 
 
 
 
У зв’язку із цим, можна навіть пригадати секретні німецькі аеродроми, котрі були зведені на Крайній Півночі у глибині СРСР. От що стосується  Гамбії ,  тут є кілька великих «НО». По-перше, подібні летовища розташовували не на кам’яних масивах,  а на невеличких металевих конструкціях, в котрих для зменшення ваги були спеціальні отвори. По-друге, гамбійці переконують, що частково покриття землею кам’яних плит були там завжди, а не з’явилися там в середині ХХ століття. 
Отже загадка Юндума дійсно існує, і її ще потрібно розгадати…
 

повернутися

 

24 грудня 2014 Внутрішні рейси переводяться на обслуговування до Терміналу «А» 23 грудня 2014 Аеропорт «Київ» презентує «Українське диво» 12 грудня 2014 Огляд світових авіаційних новин 12.12.14

Підписатися на новини

Всі новини
URGA Wizz Air flydubai Transaero