Міжнародний аеропорт імені Індіри Ганді

06 червня 2013

 

Серед найбільших аеропортів світу, своє місце у переліку посів Міжнародний аеропорт ім. Індіри Ганді в Індії. Названо летовище на честь колишнього Прем’єр-міністра країни. На сьогодні, це – найбільш завантажений аеропорт в Індії по кількості рейсів, а також другий щодо пасажиропотоку аеропорт в Індії. Він є головним хабом цивільної авіації у Столичному регіоні Індії. Аеропорт імені Ганді раніше використовувався винятково ВПС Індії та був частиною аеропорту Палам, однак пізніше управління аеропортом було віддано цивільній владі. 

 

 

Цікаво, що в 2010 році аеропорт імені Ганді обслужив близько 23 млн. пасажирів прийняв програму щодо збільшення паса жирообігу до 100 млн вже до 2030 року. 

 

 

Де що з історії! Аеропорт , раніше відомий як Аеропорт Палам, було зведено під час Другої світової війни, тоді він слугував як військова база для ВПС Індії. Зі збільшенням навантаження в 1962 року пасажирські операції були пізніше переведені з аеропорту Сафдаржунг і у пікову завантаженість Палам здійснював пропускну спроможність близько 1300 пасажирів на годину. 

 

В середині 70-х, внаслідок збільшення повітряного трафіку були збудовані додаткові термінали з майже у чотири рази більшою територією. А старий термінал Палам, сьогодні відомий як Термінал 1, використовується для внутрішніх рейсів. Крім того, існує окремий Термінал для паломників, котрий обслуговує мусульман, здійснюючих Хадж. 

 

 

Внаслідок швидкого розвитку авіації в Індії та виходу на ринок численних приватних лоу-кост авіакомпаній, аеропорт пережив різкий стрибок авіаперевезень та почав відчувати серйозні труднощі від такого стрімкого потоку пасажирів. Пропускна спроможність Терміналу 1 складала лише 7,15 млн. пасажирів на рік. Міжнародний аеропорт імені Ідіри Ганді – база кількох індійських авіакомпаній, враховуючи Indian Airlines, SpiceJet, Air India Regional и IndiGo Airlines. Близько 100 місцевих, міжнародних та вантажних авіакомпаній обслуговуються в аеропорту. 

 

Аеропорт з’єднано з Делі швидкісним шосе. Низькі автобуси Tata Marcopolo здійснюють регулярні рейси та перевезення між аеропортом та містом. Нині працюють над новими транспортними сполученнями місцевої інфраструктури.

 
 

повернутися

 

24 грудня 2014 Внутрішні рейси переводяться на обслуговування до Терміналу «А» 23 грудня 2014 Аеропорт «Київ» презентує «Українське диво» 12 грудня 2014 Огляд світових авіаційних новин 12.12.14

Підписатися на новини

Всі новини
URGA Wizz Air flydubai Transaero