Аеропорт «Київ» презентує «Українське диво»

23 грудня 2014

 

 

Міжнародний аеропорт «Київ» запрошує 26 грудня о 16.00 на відкриття різдвяного art-fashion проекту «Українське диво». 

 

В межах проекту відкриється виставка живопису художниці Катерини Білетіної, а також  буде представлено колекції українських дизайнерів одягу Голди Виноградської і Маргарити Козак. Усім, кому поталанить потрапити на відкриття проекту «Українське диво»,  побачити картини чудового майстра та оцінити колекцію вечірніх суконь - неодмінно отримають величезне задоволення та естетичну насолоду. У показі мод братимуть участь не лише професійні моделі, а й співробітниці аеропорту «Київ». Також буде представлено колекцію дитячого одягу. 

 

Катерина Білетіна, українська художниця з Одеси. Вона переконана, що українська тематика в живописі, і в мистецтві в цілому, дуже цікава і самобутня. Художниці подобається одягати своїх героїв у національне вбрання. Виставка, що презентується на території  Міжнародного аеропорту «Київ», привертає увагу глядачів саме до портрет, в його реалістичному виконанні: «…нині, практично у всіх галереях пропагують сучасне мистецтво, яке не потребує особливої підготовки. Мені хотілося показати, що мистецтво в класичному вигляді - теж цікаве. Воно має право на існування…» - Катерина Білетіна. 

 

 

Голда Виноградська, дизайнер одягу зі Львова. Засновниця Центру дизайнерського мистецтва Globus Fashion Ukraine, одна із засновників музею «Історія моди в Україні», Віце-Президент конфедерації дизайнерів і стилістів України, творець бренду GOLDA. В аеропорту представить свою колекцію вечірнього вбрання. Вона  переконана, що «кожна людина може створювати дива, якщо захоче!» 

 

Маргарита Козак, дизайнер одягу з Житомира. Президент Всеукраїнського фестивалю моди «Fasion Friends», театральний художник по костюмах. Її фірмовий стиль - це магічне поєднання вишуканої жіночності фасонів з тендітною обробкою ручної роботи. Дизайнер романтичної колекції прикрашає одяг не просто декоративними елементами, а справжніми оберегами. В арт-проекті Маргарита також представить дитячу колекцію. 

 

 

Відкриття арт-проекту «Українське диво» відбудеться 26 грудня о 16.00 в Міжнародному Терміналі «А» аеропорту «Київ» (вул. Медова, 2). 

 

Вхід вільний. Акредитація для ЗМІ. 

 

Організатор проекту: Міжнародний аеропорт «Київ», куратор проекту: керівник прес-служби аеропорту Галина Богданенко g.bogdanenko@airport.kiev.ua

 
 
 

повернутися

 

24 грудня 2014 Внутрішні рейси переводяться на обслуговування до Терміналу «А» 23 грудня 2014 Аеропорт «Київ» презентує «Українське диво» 12 грудня 2014 Огляд світових авіаційних новин 12.12.14

Підписатися на новини

Всі новини
URGA Wizz Air flydubai Transaero