Історія

Перший регулярний пасажирський рейс здійснив посадку в аеропорті Київ «Жуляни» 25 травня 1924 року. Ця дата стала Днем народження нашого підприємства. Аеропорт «Жуляни» має славну вісімдесятирічну історію. Спираючись на значний набутий досвід, наш аеропорт впевнено рухається у напрямку успішної реалізації майбутніх проектів.
 
На даний час аеропорт переживає певний етап розвитку. Наші зусилля спрямовані на створення аеропорту міжнародного рівня, який займе гідне місце серед найкращих аеропортів України та світу. Ми відчуваємо підтримку та розуміння з боку влади міста і вважаємо, що за правильної організації справи спільними зусиллями ми зможемо успішно реалізовувати складні і важливі перспективні проекти.
 
Для забезпечення стабільної діяльності наших партнерів та з метою покращення рівня обслуговування авіакомпаній-перевізників, які здійснюють польоти до аеропорту Київ «Жуляни», підприємство перейшло на цілодобовий режим роботи. У планах  закладено проведення реконструкції існуючої інфраструктури, а саме: подовження злітно-посадкової смуги, її сертифікація на відповідність другій категорії за стандартами ІКАО, побудова нового термінального комплексу, розширення перонів, створення ділянок для окремого обслуговування регулярних і чартерних рейсів, бізнес-авіації, польотів авіації загального призначення, побудови ангарів для розміщення літаків та їх технічного обслуговування.  
 
Наш аеропорт співпрацює з різними перевізниками, які виконують як регулярні та чартерні рейси, так і бізнес-польоти на приватних літаках. Кожен з пасажирів, незалежно від типу рейсу, може отримати достойний рівень послуг, до якого він звик, подорожуючи через аеропорти Європи та світу. Ми декларуємо рівноправні партнерські відносини з усіма нашими клієнтами, створюємо умови прозорих взаємовідносин на ринку авіаційних перевезень. 

Аеропорт Київ «Жуляни» завжди гостинно відкритий для своїх теперішніх та майбутніх клієнтів і партнерів.  

 

24 грудня 2014 Внутрішні рейси переводяться на обслуговування до Терміналу «А» 23 грудня 2014 Аеропорт «Київ» презентує «Українське диво» 12 грудня 2014 Огляд світових авіаційних новин 12.12.14

Підписатися на новини

Всі новини
URGA Wizz Air flydubai Transaero